Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

16 днів проти насильства

Дата: 10 грудня 2022 о 12:58
Автор: Назар Г. І.
75 переглядів

Про заходи у межах акції "16 днів проти насильства"
З 25 листопада до 10 грудня у Підволочиській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувалися заходи, приурочені міжнародній акції «16 днів проти насильства». Мета заходів – привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства, запобігання будь-яких його форм та проявів, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми та протидії торгівлі людьми.
Впродовж цього періоду педагоги та запрошені представники закладів та установ правового спрямування здійснювали інформаційно-просвітницьку діяльність серед здобувачів освіти, спрямовану на популяризацію безпечної поведінки, формування відповідального ставлення до життя та здоров’я, генерацію ненасильницької моделі поведінки у міжособистісних стосунках.
З нагоди акції у закладі освіти відбулася виставка дитячих малюнків учнів 5-9-х класів «Світ проти насильства». Фахівці психологічної служби школи ділилися з учнями 5-х класів порадами щодо способів вирішення конфліктних ситуацій, з учнями 6-х класів – спілкувалися стосовно права дітей на захист від економічної експлуатації, найгірших форм дитячої праці та дитячого жебрацтва. На електронних платформах закладу освіти було поширено інформаційні відеоматеріали просвітницького спрямування з актуальних питань та з урахуванням знакових подій (1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби за скасування рабства; 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю; 10 грудня – Міжнародний день прав людини тощо).
Консультант Підволочиського центру надання безоплатної правової допомоги Людмила Стефура під час зустрічі з учнями 4-х класів обговорила проблему шахрайства в інтернеті.
Мета візиту працівників поліції – сприяння формуванню у здобувачів освіти розуміння того, яке значення в житті кожного має закон. Адже, окрім того, що людина повинна володіти мінімумом юридичних знань, вона ще й повинна свідомо додержуватись законів. Начальник сектору превенції ПП відділення поліції №5 (смт. Підволочиськ) Тернопільського РУ поліції ГУНП в Тернопільській області Степан Кравець та інспектор сектору ювенальної превенції Тетяна Гаджієва розповідали дітям про їхні права (на життя, ім’я, освіту, охорону здоров’я), механізми їх захисту та обов’язки. Обговорили явище булінгу, роз’яснили присутнім про неприпустимість агресивної свідомої поведінки, що супроводжується фізичним і психологічним тиском стосовно інших. Наголосили, що якщо стосовно дитини у школі чи вдома застосовується насильство у будь-якій формі, то вона повинна звернутися за допомогою до дорослих (батьків чи учителів), або безпосередньо до органів поліції, служби у справах дітей.
Від початку повномасштабної збройної агресії росії проти України українці зіткнулися із небувалим рівнем насильства, пов’язаного з війною. Заходи, які відбувалися у школі у межах акції «16 днів проти насильства» – це нагода підвищити рівень обізнаності здобувачів освіти щодо методів запобігання насильству, сприяти створенню безпечного освітнього середовища у закладі освіти.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.